Cześć,

Nazywam się Klaudia Jarmuszka-Kosmala. Jestem dietetyczką, psychodietetyczką. Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu oraz psychodietetykę na Wyższej Szkole Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie. 

W swojej pracy zajmuję się nie tylko pracą z pacjentami, którzy chcą poprawić wizualnie swoje ciało i zyskać pewność siebie.  Pomagam naprawić zepsute relacje z jedzeniem, wyjść z błędnego koła odchudzania, uczę jak budować trwałe nawyki żywieniowe. Na pierwszym miejscu stawiam zdrowie psychiczne. 

Wychodzę z założenia, że jeśli na diecie czujesz się źle, cierpi na tym twoja kondycja psychiczna to znaczy, ze nie jest to dieta dla ciebie!!!!!!

W swojej pracy stawiam na szukanie przyczyn problemu, a nie leczenie objawowe. 

Klaudia Jarmuszka-Kosmala

Pracuje również z osobami zmagającymi sie z problemami zdrowotnymi m.in.: Insulinoopornością, Nadciśnieniem, Miażdżycą, Stłuszczeniem wątroby, Reumatoidalnym Zapaleniem Stawów (RZS), Dną moczanową, Zespołem Jelita Drażliwego (IBS), SIBO, Niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, PCOS, PMS, Spadkiem libido, Niepłodnością, Niedoborem progesteronu, Przewagą estrogenową, Depresją, Wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego, Wrzodami żołądka i dwunastnicy, Celiakią, Candidą, Alergiami pokarmowymi, i wiele więcej…

Zapraszam na instagrama: klaudia_jarmuszka_dietetyk

certyfikat
certyfikat