Paulina Fabisiak

Dietetyczka, kontynuuje studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Interesuje się równowagą hormonalną kobiet. W kręgu jej zainteresowań znajdują się m.in. choroby tarczycy czy PCOS. 

W wolnym czasie udziela się sportowo chodzi na siłownię, biega, ale jej największą pasją jest taniec.

Artykuły Pauliny

zioła

Od starożytności, kiedy to ludzie czerpali zdrowie i długowieczność z natury, po współczesne czasy dietetycznych rewolucji, zioła zawsze były kluczem do zdrowia i równowagi. Dziś, w świecie pełnym różnorodnych diet i stylów życia, wracamy do korzeni, odkrywając potęgę roślin dla zdrowego metabolizmu. Od egzotycznych przypraw po dziko rosnące zioła, przyroda oferuje nam skarby, które mogą wspomóc naszą gospodarkę węglowodanową i wprowadzić harmonię w nasze życie.

owulacja

Ten kilkustronicowy przewodnik wskaże Ci kierunek gdzie szukać przyczyny swoich problemów z owulacją, a także wskaże składniki diety, które mogą być pomocne w celu jej odzyskania.

Dowiesz się czym jest owulacja i jakie są jej objawy, a także dowiesz się jakie problemy mogą wiazać się z jej brakiem. 

Wskażemy Ci również jakie badania dobrze jest wykonać, gdy podejrzewasz u siebie brak owulacji, a także dostaniesz wskazówki jak dobrze przygotować się do badań krwi. 

Na koniec dowiesz się jakie składniki diety będą skutecznie wspierać owulację.