Biorezonans jest coraz powszechniejszą metodą diagnostyki i leczenia stosowaną w medycynie niekonwencjonalnej. Metoda ta, mimo że nie jest poparta żadnymi badaniami naukowymi w ostatnich zyskała sporo zwolenników. Biorezonans swoją popularność zyskuje dzięki wielu skutecznie zakończonym terapiom. Jest bardzo duża rzesza ludzi, którzy właśnie dzięki biorezonansowi odkryli przyczynę swoich problemów zdrowotnych i mogli podjąć stosowne leczenie.

Ale co kryje się pod ta dziwnie brzmiącą nazwą? Cały sekret biorezonasu opiera się na wykorzystywaniu drgań, a więc odpowiedniej częstotliwości. Każdy grzyb, pasożyt, bakteria, wirus czy inny patogen ma swoje określone drgania. Metoda biorezonansu magnetycznego polega na wykrywaniu w organizmie właśnie takich zmiennych częstotliwości, a następnie wprowadzeniu ich w takie drgania, po których patogen ulegnie rozpadowi.

Biorezonans jest więc całościowa koncepcją diagnozy i leczenia przy pomocy właściwych dla pacjenta drgań. Człowiek posiada własne spektrum drgań, które może wykorzystać terapeutycznie. Fale wytwarzane w naszym organizmie będą inne, kiedy organizm będzie osłabiony i kiedy toczyć się będą w nim stany zapalne. Osłabiony czy zainfekowany narząd będzie wytwarzać zupełnie inne spektrum drgań niż narząd zdrowy. Szkodliwe substancje dostarczane do organizmu wraz z żywnością, obciążenia metalami ciężkimi, trucizny środowiskowe, bakterie, wirusy, grzyby także wysyłają drgania, które aparat MORA jest w stanie wykryć i wspomagać ich usuwanie za pomocą zabiegów neutralizujących.

Co diagnozujemy i leczymy biorezonansem:
  • Jesteśmy wstanie zdiagnozować ponad 1000 alergenów (pokarmowych w tym: dodatki do żywności, barwniki, konserwanty, emulgatory, przeciwutleniacze itp; wziewnych; z leków; z kosmetyków)
  • Obciążenia bakteryjne i wirusowe
  • Infekcje grzybicze np. candida
  • Infekcje pasożytnicze np. lamblia, tasiemiec
biorezonans poznań

Biorezonans jest wiec ciekawą alternatywą do diagnozowania i pozbycia się przyczyn powodujących alergie, uzależnienia, nerwice, depresje i inne schorzenia. Co najważniejsze matoda ta jest bezpieczna i nieinwazyjna, nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Sprawia to, że z biorezonansu mogą korzystać osoby dorosłe jak i małe dzieci. Procesy regulacyjne w organizmie zachodzą wyłącznie dzięki oddziaływaniu ultra słabych informacji elektromagnetycznych. Obok drgań fizjologicznych wysłanych przez organizm występują również drgania patologiczne określane razem jako drgania własne pacjenta.

Drgania re można odprowadzić z powierzchni ciała za pomocą elektrod i przez przewód pokazać do aparatu terapeutycznego. Drgania własne przetwarza się w drania terapeutyczne, które powracają do ciała pacjenta powodując w nim drgania lecznicze (usuwanie patogennych czynników). Wytwarza w ten sposób pole drgań jest wstanie wytłumić nieprawidłowe oddziaływanie międzykomórkowe i wzmocnić właściwe, sprowokować organizm do właściwej pracy, a także pobudzić system odporności i zaktywizować do usunięcia z organizmu patogenu. Drgania wywołują w organizmie pacjenta działanie terapeutyczne poprzez wygaszanie względnie redukcję drgań patologicznych.

Celem terapii jest przywrócenie w organizmie prawidłowych drgań na poziomie komórkowym i komunikacji między komórkami, a wytłumianie patologicznych, tak aby przywrócić prawidłowa pracę danego narządu, układu lub całego organizmu.

Klaudia Jarmuszka-Kosmala

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie ukończyłam studia magisterskie na kierunku Dietetyka. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Psychodietetyka. W wolnym czasie uwielbiam gotować, a swoja pasja do zdrowego stylu życia staram się dzielić m.in. na instagramie @klaudia_jarmuszka_dietetyk tam również dzielę się wiedzą z zakresu dietetyki i zdrowia.

Możesz również polubić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *